מוניות הנדיב
 
 
 
 
 
 
 
 
052-2419350
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מוניות הנדיב מעניקה זה למעלה מעשור שירותי הסעות ומשלוחים באזור הצפון הקרוב – קיסריה, פרדס חנה-כרכור, זיכרון-יעקב ובנימינה. לחברה שני סניפים – האחד בזיכרון-יעקב והשני בפרדס-חנה, כך שנוסעיה מקבלים שירות באזורים אלו במהירות האפשרית. כמו כן, היא מקפידה לספק שירות מקצועי, מהיר ואדיב ללקוחות רבים, מוסדיים ופרטיים כאחד, הנהנים משירותיה בכל אחת מ- 18 המוניות שברשותה. כחלק ממדיניות הבטיחות של החברה, כל רכביה עוברים ביקורות ובדיקות תקופתיות.

עם שירותיה של מוניות הנדיב נמנים:
  • נסיעות לכל חלקי הארץ
  • נסיעות מיוחדות לנתב"ג ולכל שדות התעופה בארץ בכל שעות היום
  • הסעות קבועות לעובדי מפעלים, משרדים וחברות
  • שירותי שליחויות והובלות – העברת חבילות, מעטפות ומסמכים לכל חלקי הארץ
  • שירות מיוחד לקשישים ולמוגבלים – נסיעות לבתי חולים, קופות חולים, המוסד לביטוח לאומי, משרדי ממשלה, מרכזי קניות ועוד

הזמן שלכם חשוב

חברת מוניות הנדיב מודעת לכך שזמן שווה כסף ושעליכם להגיע ליעד בזמן, כדי להימנע מאי-נעימות או כדי לא לפספס את הדברים החשובים באמת. לכן, נהגי החברה מקפידים תמיד לעמוד בלוחות הזמנים ולהגיע לאיסוף בשעה שנקבעה, על-מנת שגם אתם תגיעו ליעד ללא עיכובים מיותרים. בנוסף לכך, נהגי החברה הם תושבי פרדס-חנה, זיכרון-יעקב והסביבה ומכירים את אזורי מתן השירות כמו את כף ידם. המשמעות? אתם מגיעים למחוז חפצכם בדרך הקצרה והמהירה ביותר.

שפע לקוחות מרוצים
עם לקוחותיה הקבועים של מוניות הנדיב נמנות כמה מהחברות הגדולות והמובילות באזור פארק התעשייה בקיסריה, כגון: טייקו ישראל בע"מ, מייטרולייט, קיורולייט, דיון מדיקל, TP ,ITGI, אלמה לייזר, רוזתם בע"מ ועוד. כל החברות הללו ואחרות מקבלות כבר שנים פתרון קבוע ואמין ברמה של VIP ובהתאם ללוחות הזמנים. השירות כולל איסוף העובדים מדי יום ממוקדים קבועים והסעתם עד לשערי החברה או המפעל. במקביל לכך, מוניות הנדיב נותנת מענה ללקוחות פרטיים מהאזור. כל נוסע, עסקי ופרטי כאחד, זוכה ליחס אישי וסבלני ולנסיעה נעימה במונית נקייה, מאובזרת, ממוזגת ונוחה.
 
להזמנת נסיעה ולקבלת שירות מקצועי ואדיב, פנו למוניות הנדיב: 052-2419350.
 
 
חברת מוניות בזיכרון יעקב
חברת מוניות בפרדס חנה
מוניות הנדיב
שירותי מוניות בזיכרון יעקב
שירותי מוניות בפרדס חנה